CLAAS Stiftung pályázati felhívás

A CLAAS Alapítvány, a korábbi évekhez hasonlóan Nemzetközi Hallgatói Pályázatot (International Student Prize) hirdet, amelynek BME-n végzett nyertese ösztöndíjban részesül.

A pályázaton azok a diákok indulhatnak, akik 2020. július és 2021. július között szerezték, vagy szerzik meg a BSc okleveleiket, agrármérnök, mezőgépész vagy az ezekhez kapcsolódó szakokon.

A pályázathoz csatolandó adatok és dokumentumok:

-         szakmai önéletrajz (angol és magyar nyelven),

-         tervezési portfolió: az egyetemi tanulmányok során elkészített tervezési feladatok rövid bemutatása tetszőleges formátumban (magyar nyelven),

-         a szakdolgozat néhány oldalas kivonata (magyar nyelven).

A pályázónak vállalnia kell a következőket:

-         szóbeli elbeszélgetés magyar és angol nyelven, a hazai pályázati döntőbizottsággal, videokonferencia keretében,

-         amennyiben elnyeri a CLAAS Alapítvány ösztöndíját, dolgozatából 30-50 oldalas kivonatot készít angol nyelven,

-         részt vesz 2021. október 27-én a díjátadón Harsewinkelben, Németországban, ahol

-         rövid előadás keretében bemutatja dolgozatát angol nyelven.

A pályázatokat elektronikusan kell benyújtani a következő e-mail címeken: radics.janos@gt3.bme.hu (Rádics János Péter), maria.nove@claas.com (Szoták-Nóvé Mária), tamas.csanadi@claas.com (Csanádi Tamás)

Az e-mail tárgya: CLAAS STIFTUNG ISP APPLICATION 2021

HATÁRIDŐ: 2021.07.12.