Altair hallgatói workshop sorozat

Regisztráljon a 2021-es Altair Virtuális Hallgatói Workshop-jára, melynek első alkalma 2021. szeptember 8-án kerül megrendezére. Ismerje meg, hogyan ad előnyt a szimuláció projektjeihez. A virtuális workshopon Altair és egyetemi szakértők osztják meg tapasztalataikat arról, hogy hogyan alkalmazhatók a különböző végeselm analízis technikák a termékfejlesztési folyamat során. A hallgatói részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Tisztelt Hallgatók,

Csatolom az Altair hallgatói workshop felhívását.

A rendezvény angol nyelven kerül megrendezésre.

A hallgatói részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

A regisztrációs során kérem angolul adják meg az egyetem nevét (Budapest University of Technology and Economics), illetve a regisztrációs email címnél az edu-s e-mail-címűket adják meg (xyz@edu.bme.hu).

Az eredeti felhívás angol nyelvről került fordításra.

Regisztráljon a 2021-es Altair Virtuális Hallgatói Workshop-jára, amely 2021. szeptember 8-án kerül megrendezére.

A virtuális workshopon Altair és egyetemi szakértők osztják meg tapasztalataikat arról,hogyan alkalmazhatók a különböző végeselem analízis technikák a termékfejlesztési folyamat során. A szimuláció alkalmazásával már koncepció fázisban értékelheti és módosíthatja tervezési ötleteit, profitáljon az Altair szimulációvezérelt tervezési szakértelméből.

Mindhárom kurzusra szeretettel meghívjuk Önt:

1. alkalom: Bevezetés a VEM analízisbe - 2021. szeptember 8. - szeptember 10.
2. alkalom: Haladó szimulációs technikák - 2021. szept. 16. - 24.
3. alkalom: Adat feldolgozás - 2021. szeptember 30.

Jelentkezzen még ma, és vegyen részt akár 18 workshopon élő bemutatókkal, lépjen kapcsolatba szakértőinkkel, akik minden kérdésére élőben válaszolnak. Minden webináriumot rögzítünk, és az ülés után a regisztrált hallgatók rendelkezésére bocsátjuk.

Látogasson el e-learning oldalunkra, ahol részletesen megismerheti az Altair szimulációs szoftvert: https://learn.altair.com

Várjuk Önt a szeptemberi virtuális rendezvényünkön.

Az Altair University csapata

Jelentkezni az alábbi linken tudnak :

Forrás/Source: Altair

2021-08-12 22:00:24normal_priority