Hallgatóink sikere az OTDK+ rendezvényen

Hallgatóink, Szabó Bence és Pásthy László által benyújtott “Alakhatás vizsgálatához létrehozott zúzottköveket modellező mesterséges szemcsék anyagjellemzőinek laboratóriumi vizsgálata” című dolgozat megnyerte az építő – építész témakörű tagozat díját.

Az Országos Tudományos Diákköri Konferencia rendezvénysorozat keretein belül augusztus 31-én Győrben, a Széchenyi István Egyetemen megrendezésre került az OTDK+, melyen az OTDK 1. helyezettjei mutatták be ismét munkáikat. A Műszaki Tudományi Szekcióban az első díjas dolgozatokat három tagozatra bontották, melyekben egy-egy díjat osztottak ki. A hallgatóink, Szabó Bence és Pásthy László által benyújtott “Alakhatás vizsgálatához létrehozott zúzottköveket modellező mesterséges szemcsék anyagjellemzőinek laboratóriumi vizsgálata” című dolgozat megnyerte az építő – építész témakörű tagozat díját. Konzulenseik Dr. Tamás Kornél, Orosz Ákos és Dr. Rádics János Péter.

Gratulálunk!

2021-09-03 19:21:22normal_priority