Gleason e-Drive Days

A Gleason vállalat április 26-28. között ingyenes, online előadássorozatot tart az elektromos hajtások tervezéséről, gyártásáról, teszteléséről.

Tisztelt Hallgatók!

A Gleason Corporation "e-Drive Days" címen, ingyenes, online előadássorozatot tart április 26-28. között, ahol hasznos ismereteket szerezhetnek az elektromos hajtások fogaskerekeinek tervezéséről, gyártásáról és teszteléséről.

A rendezvény angol nyelven kerül megrendezésre.

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

A regisztrációs során kérem angolul adják meg az egyetem nevét (Budapest University of Technology and Economics), illetve a regisztrációs email címnél az edu-s e-mail-címűket adják meg.

A háromnapos rendezvényen minden nap egy előadás kerül megrendezésre, adott napon belül több időpont áll rendelkezésre.

Az időpontok és előadáscímek a következők:

Április 26: Elektromos (autóipari) hajtások fogaskerekeinek tervezése
Április 27: Elektromos (autóipari) hajtások fogaskerekeinek gyártása
Április 28: Fogaskerék rezgések analitikus és NVH gördülésvizsgálattal történő meghatározása

További információ / Regisztráció:

forrás/source: gleason.com

2022-03-22 22:19:53low_priority