Hallgatóink sikere az OTDK Agrártudományi Szekciójában

Hallgatóink, Szabó Bence és Wágner Árpád a „Talaj-szerszám kölcsönhatás diszkrételemes modelljének fejlesztése mesterséges intelligencia alkalmazásával” című dolgozatukkal I. helyezést értek el az OTDK agrárműszaki tagozatában.

A 36. Országos Tudományos Diákköri Konferencia rendezvénysorozat keretein belül az Agrártudományi Szekció április 4-6. között a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem (MATE) kaposvári kampuszán került megrendezésre. Az agrárműszaki tagozatban Szabó Bence (GT3) és Wágner Árpád (AUT) által benyújtott „Talaj-szerszám kölcsönhatás diszkrételemes modelljének fejlesztése mesterséges intelligencia alkalmazásával” című dolgozat nyerte el az OTDK agrártudományi szekciójának az előkelő I. helyezését. A dolgozat a Gépészmérnöki Kar (GPK) Gép- és Terméktervezés Tanszéke (GT3), illetve a Villamosmérnöki és Informatikai Kar (VIK) Automatizálási és Alkalmazott Informatikai Tanszéke (AUT) együttműködésében készült. A Konzulenseik: Dr. Tamás Kornél (GT3), Kovács László (AUT,  Ipar 4.0) és Grad-Gyenge László (AUT).

Gratulálunk!

2023-04-14 08:30:51normal_priority