Kari kitüntetések

Október 1-én a Kari Tanácson kitüntetéseket adtak át karunk oktatóinak, kutatóinak, munkatársainak és hallgatóinak.

Rektori dicséretben részesült:

Dr. Nguyen Huy Hoang tudományos munkatárs, a Gép- és Terméktervezés Tanszéken végzett kiemelkedő színvonalú oktatói munkájáért és a tanszéki diplomaterv felelősi feladatok maradéktalan ellátásáért.

Magyar Gépészmérnökért Vörös Imre-díjat adományozott a Kari Tanács:

Dr. Kerényi György Zsolt egyetemi docensnek, a gép- és szerkezeti elemek, valamint a mezőgazdasági gépek területén kifejtett iskolateremtő oktatási és szervezési tevékenységéért, továbbá szakmailag magasan elismert kutatói-fejlesztői munkájáért.

Dékáni dicséretben részesült:

Dr. Kotrocz Krisztián adjunktus, kiemelkedő oktatási tevékenységéért és a Gép és Terméktervező Tanszék számítógépes infrastruktúra rendszergazdai feladatainak ellátásáért.

A Gépészkari Hallgatói Képviselet által alapított Gépészkar Kiváló Oktatója-díjban részesült az OHV eredmények alapján, volt kollégánk, Kardos Szilárd tanszéki mérnök.

Kitüntetettjeinknek szívből gratulálunk!

2020-10-15 18:29:55normal_priority