CLAAS gyakornoki felhívás

CLAAS Hungária, gyakornoki lehetőség felhívása.

Legyél Te is CLAAS gyakornok!

Tudtad, hogy a CLAAS Hungária Kft. K+F területén közel 30 mérnök dolgozik a fejlesztéseken?

Ahogy az elmúlt években, most is kínálunk gyakornoki lehetőségeket mérnöki területen, nappali tagozaton tanuló, aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákoknak, akár kötelező gyakorlatról van szó vagy ha szeretnéd az egyetemen tanultakat a valóságban is kipróbálni.

Miért jó CLAAS mérnök gyakornoknak lenni?

·        Számos érdekfeszítő koncepciós fázisban lévő projektbe lehet bekapcsolódni.

·        Adott esetben a hallgatók által kidolgozott prototípus már az aratási szezonra megépülhet.

·        Szinte mindegyik témát lehet tovább vinni, mint szakdolgozat.

·        Bérezés mellett szálláslehetőséget is biztosítunk, ahol nagyszerű hangulatban töltheted délutánjaidat, és még az ebédről is mi gondoskodunk.

Szerezz nálunk valódi szakmai tapasztalatot!

Varga Zsófia kolléganőnk várja érdeklődésed / jelentkezésed a clh-toborzas@claas.com email címen!

Reméljük, hamarosan találkozunk!

2021-05-05 00:22:34low_priority