Altair Global Contest for Students 2022

Fedezze fel a mesterséges intelligenciával kiegészített rendszerszimuláció határtalan lehetőségeit az Altair mérnök hallgatóknak hirdetett nemzetközi versenyén.

Kedves Hallgatók!

Csatolom az Altair által meghírdetett nemzetközi hallgatói versenyfelhívást. Az előző versenyen egykori hallgatóink Mózer András és Molnár Jakab globális különdíjat értek el (videó), így mindenképpen javasoljuk a részvételt.

Mérnökhallgató vagy? Esetleg a mesterséges intelligencia iránt érdeklődő diák? Ne maradj le, és csatlakozz hozzánk - függetlenül a szintedtől, szakterületedtől vagy a lakóhelyedtől. Egyénileg vagy legfeljebb 6 diákból álló csapatként is jelentkezhetsz. A kezdéshez csatlakozz a közösségünkhöz, jelentkezz az eseményre, töltsd le a szükséges Altair szoftvereket (ingyenesen) és használd ki az általunk biztosított támogató tananyagokat.

A pályázatok benyújtásának határideje: 2022. július 29.

További részletes információ és jelentkezés a következő linken:

Altair Global Contest for Students - 2022

forrás: Altair