Hírek száma oldalanként: 5 10 20

Oldal: 1 2 3

Állami kitüntetés

Tanszékvezetőnk a magas színvonalú munkája elismeréseként a Magyar Érdemrend lovagkereszt polgári tagozat kitüntetését vehette át.

2023-09-01 20:24:57
news_imagenews_image

Hallgatóink sikere a "Műszaki játszótér tervezése" pályázaton

Az egri Emerson Automation FCP Kft. által kiírt "Műszaki játszótér tervezése" pályázatán I. helyezést ért el a BME "Krtek" nevű csapata. A csapat tagjai: Horváth Áron, Karádi Kende, Piri Annamária. Gratulálunk az eredményhez!

2023-05-10 13:29:20

Utoljára szerkesztve: 2023-05-10 13:30:08

news_imagenews_image

Ipari előadás a CAD alapjai tantárgy keretében

Április 18-án a CAD alapjai című tantárgyunk előadását rendhagyó módon, Dr. Tamás Kornél egyetemi docens mellett, Donkó Károly az ACPS Automotive Kft. CAD mérnöke tartotta.

2023-04-26 15:50:21

Utoljára szerkesztve: 2023-04-26 15:51:16

news_imagenews_image

Építsük együtt a Csodák Kertjét!

A Műegyetem és Újbuda Önkormányzatának közös célkitűzése, hogy a BME egyetemkertje a városi közösség számára nyitott tér legyen, ahol a tudományos ismeretterjesztés szabadtéri formáival találkozhatnak a kisgyermekek és a mérnöki pálya, valamint a tudomány világa iránt érdeklődő fiatalok. A tágabb egyetemi kampuszt is felölelő koncepció megvalósításának első lépése az a most megjelenő Csodák kertje pályázati lehetőség, melyet a BME, valamint az Insert, Újbuda Önkormányzatának kreativitásmenedzsment platformja hirdet meg. A pályázat a Műegyetem Központi épülete körüli egyetemkertbe vár hallgatói terveket. A kezdeményezést a nemzetközi nyitott egyetem és nyitott tudomány programok szellemiségével összhangban valósítják meg a pályázat kiírói.

2023-05-08 15:29:22

Oldal: 1 2 3